Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą duże zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Zapłacimy więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2016 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Powinni ukrócić lewe przeglądy. 40 % tych co mają przeglądy nie powinno ich mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu cwaniaczki chcą okraść kierowców pod pozorem dbania o bezpieczeństwo. Powstaną nowe stacje których właściciele będą doić kasę z kierowców. Jak ktoś ma stary zabytkowy samochód który stał wiele lat a teraz chce odrestaurować to nie dość że musi zapłacić karne oc to jeszcze karny przegląd. Ale co debilnych polityków to obchodzi . sami są zbyt ograniczeni umysłowo żeby mieć jakieś hobby to i innych nie rozumieją. Tylko kasa się dla nich liczy. KIEDY TEN NARÓD W KOŃCU SIĘ ZBUNTUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pincet minus 500-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaku,zapewnij ludziom godziwą płacę żeby mogli sobie kupić auto prosto z salonu,a potem ubliżaj "koniec z wypierdzianymi szkopskimi autami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być możliwość czasowego wyrejestrowania pojazdu.To moja własność i ja decyduje czy stoi czy jeździ szczególnie jeśli jest w moim garażu.Pomysł z drogim badaniem technicznym nie jest mądry.Po co badanie jak auto stoi.Już i tak płacę oc za karę.Przecież uczciwie pracuję płacę podatki i chyba nie muszę usprawiedliwiać swoich decyzji.Moim majątkiem zarzadzam ja.Chcę mieć auto bo je lubię i już. Ryś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z rządowymi gratami? W zeszłym roku wojskowa ciężarówka zabiła motocyklistę... wybuchającą oponą, ktore to ogumienie miało 15 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha zalosne politycy sa bez myslni. W systemie jyz dawno policja moze sprawdzic czy jest OC i badanie techniczne. A po co naklejki skoro jest dowud i system. A. Co obchodzi pieszego czy rowezyste czy auto na parkingu ma przeglad. Ciekawe ile bedzie kosztowac naklejka i kto je bedzie produkowac. Pewnie jakis pociotek polityka oyworzyl drukarnie na wsi i interes nie idzie to czeba mu zalatwic zbyt. A moze by tak politycy wzieli sie za zlodziejski haracz za OC bo to jest paranoja , zeby auto stalo w garazu caly rok nie ruszane i trzeba placic. A gdzie czasowevwyrejestrowanie auta u Niemca mozna i zdaje to swietnie egzamin a w polsce nie mozesz miec auta z sentymentu w garazu musisz oszukiwac i klamac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od maja 2018 rząd PiS zapowiada prawdziwą rewolucję" Droga redakcjo to nie PIS tylko UE wprowadza swoje dyrektywy które wejść miały już za rządów PO ale jakoś czasu im zabrakło a 20.05.2018 to jest ostateczny termin wprowadzenia dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/45/UE oraz 2015/413/UE. oraz resztę. Od 2004r. za badania techniczne pojazdów płacimy tyle samo czyli od 14 lat nie było podwyżki. Ciekawy jestem czy chcielibyście tyla lat pracować za tyle samo a podatek VAT wzrósł i kto ponosi te koszty? stacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...